Reklama | Kontakt |

Apartments in Poznan Zasypiam.pl

Różne lokalizacje, centrum [zobacz mapę]
Przyjazd: 
Imię: 
Ilość nocy: 
Nazwisko: 
Ilość osób: 
i dzieci:
E-mail: 
Uwagi: 
noclegi Od 2007 roku pomogliśmy znaleźć nocleg w Poznaniu dla 2418 osób.
Poleć ofertę:
Cennik:
Ceny od: 60 PLN za osoby za dobę.

Ceny uzależnione są od: rodzaju obiektu noclegowego, liczby osób, oraz od terminu pobytu (w zależności od pobytu w sezonie i poza sezonem). Cały aktualny cennik dostępny jest w naszej wyszukiwarce noclegów na stronie internetowej www.Zasypiam.pl.

Opis:
Apartamenty i Mieszkania w Poznaniu - Zasypiam.pl. Noclegi lepsze niż w hotelu.

Zapraszamy do naszych luksusowych i tanich obiektów noclegowych w Poznaniu. Oferujemy komfortowe Apartamenty i tanie Mieszkania wyposażone w łazienki i kuchnie. Wysoki standard i ceny znacznie niższe od hotelowych pokoi sprawiają, iż nasza oferta jest atrakcyjna i godna uwagi. Doskonałe lokalizacje naszych Apartamentów i Mieszkań pozwalają na szybki i bezpośredni dostęp zarówno do kulturalnych jak i biznesowych części miasta, jak i również do najlepszych restauracji, pubów, barów, klubów i sklepów w Poznaniu.

Pokoje:
Oferujemy ponad 20 Apartamentów i Mieszkań w Poznaniu, a w tym około 50 pokoi i ponad 120 miejsc noclegowych! Wszystkie nasze Apartamenty i Mieszkania to komfortowe i w pełni wyposażone obiekty noclegowe z łazienką i kuchnią każdy. W zależności od liczby osób klienci mogą wybrać łóżka jednoosobowe lub podwójne. Aby dowiedzieć się więcej na temat wyposażenia (takiego jak TV, WiFi, itp.) naszych obiektów noclegowych prosimy odwiedzić naszą stronę internetową www.Zasypiam.pl.

Dodatkowe informacje:
Odwiedź www.Zasypiam.pl, skorzystaj z naszego systemu rezerwacji Online i: Znajdź nocleg Online! Sprawdź dostępność obiektu i aktualne ceny Online! Dokonaj rezerwacji Online! Zapłać za pobyt Online! Cały proces rezerwacji to zaledwie niecałe 5 minut! W celu uzyskania dodatkowych informacji przejdź na www.Zasypiam.pl lub skontaktuj się z nami pod numerem: Infolinii: 12 391 61 74 Komórkowym: +48 508 500 440

Atrakcje w pobliżu:
Wszystkie nasze Apartamenty i Mieszkania znajdują się w głównych i najbardziej atrakcyjnych częściach miasta. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat lokalizacji, oraz miejscowych atrakcji turystycznych odwiedź naszą stronę internetową www.Zasypiam.pl.

Formularz kontaktowy
Przyjazd:     Imię:   
Ilość nocy: 
Nazwisko:   
Ilość osób: 
E-mail: 
Uwagi: 

Podobne oferty noclegów w pobliżu

zobacz wszystkie oferty apartamentów w Poznaniu i okolicach ›

Reklama

Tanie noclegi
 
English version Apartments in Poznan Zasypiam.pl in english